הניכויים המותרים משכר העובד הזר

 

בקישור ניכויים משכר העובד הזר תמצאו טבלת ניכויים מפורטת. הסכומים מתעדכנים מעת לעת ועליכם האחריות לבדוק זאת.

שימו לב – יש ליידע את העובד בחוזה העבודה, טרם תחילת העבודה על הניכויים משכרו ולקבל את הסכמתו לכך.

למעסיק אסור לנכות משכר העבודה ניכוי שלא הותר מפורשות בחוק.

 

 

לסיכום-

שכר המינימום בצירוף הניכויים המותרים לעובד זר  נע בסביבות 4300 ₪ לשכר הבסיסי.

אך בשל הביקוש הרב לעובדים המציאות שונה, בפועל העובדים מכתיבים את הדרישות לקבלת שכר גבוה יותר, ותשלום מעבר לשכר הזה הוא תוצאה ישירה של משא ומתן בין המשפחה למטפל, ותלוי נסיבות כמו קושי העבודה, מגורים נאותים, מגורי בני משפחה נוספים בבית ועוד.

קטגוריות: כללי

עוד מאמרים

10 קווים מנחים לסביבה ידידותית

הסביבה היא בעלת השפעה גדולה על חולה הדמנציה והטיפול בו, ולכן חשוב להעניק את תשומת הלב הראויה לצורך יצירת סביבה טיפולית ידידותית עבור החולה. במאמר זה נדבר על העקרונות החשובים והשינויים הפשוטים שעלינו לעשות, בין אם זה בבית בין אם זה בסביבה אחרת בה ניתן הטיפול.

אלצהיימר – דיכאון

דיכאון הוא תופעה שכיחה בקרב חולי הדמנציה. על פי המחקרים כעשרים עד שלושים אחוז מחולי הדמנציה עשויים לפתח תסמיני דיכאון. התופעה גם שכיחה יותר בקרב האנשים אשר מתגוררים במוסדות טיפוליים. חשוב להדגיש שדיכאון אינו במסגרת התופעות הטבעיות של הזקנה ואין להקל ראש בתופעה זו.

אלצהיימר ובטיחות בדרכים

הסימפטומים של מחלת האלצהיימר יוצרים בעיה קשה בכל הנוגע לזהירות בדרכים. כולנו יודעים כמה חשוב להיות זהירים כאשר אנו מתנהלים בדרכים, בין אם זה בנהיגה ובין אם זה בתור הולכי רגל. המשמעות של זהירות בדרכים היא להיות ערניים ולהפעיל שיקול דעת, כמו גם לקבל החלטות מהירות. כל אלו הופכים להיות בעייתיים מאוד כאשר מדובר בחולי אלצהיימר.

FIND A JOB